درباره ما

مرکز مشاوره تارا


مرکز مشاوره تارا با دریافت مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی در سال 1394 شروع به فعالیت نمود. از همان ابتدای فعالیت برآن شدیم تا با کمک متخصصین این حرفه در ایجاد و ارتقاء سطح سلامت افراد جامعه سهمی داشته باشیم.

مسائل، مشکلات روان و بیماری های روانی مخصوص به یک قشر و یا طبقه خاصی نبوده و تمام طبقات جامعه را شامل می شود و هیچ یک از افراد جامعه در برابر آن مصونیت ندارند . یکی از استراتژی های مهم در رشد و توسعه اجتماعی، اقتصادی هر جامعه ای، توجه به بعد سلامت روان است که  می بایست  یکی از اولویت های  مهم هر نهاد و سازمان وخانواده ای باشد. توجه به این امر مستلزم داشتن سواد سلامت است.

سواد سلامت، توانايي به دست آوردن، فهميدن و استفاده از اطلاعاتی است كه سلامتی را حفظ و ارتقا می دهد. سواد سلامت روان، دانش و باورهايی است که  مربوط به شناخت، مديريت و يا پيشگيری از مشکلات و اختلالات روانی  است.

ارتقاء سطح سواد به اشخاص اجازه می دهد كه به دنبال تشخيص زودهنگام، پيشگيری، درخواست كمك و مداخله ­ی مناسب برای مشکلات و اختلالات روانی باشند. همچنين از طريق ارتقای سطح سواد است که افراد می توانند به مفاهیمی چون عزت نفس، رضایت از زندگی، شادکامی و بهزیستی دست یابند.

از آنجائیکه هدف اصلی مراکز مشاوره، انتقال و افزایش سطح سلامت افراد جامعه است، مرکز مشاوره تارا نیز به دنبال این هدف راه اندازی شده است.

وجه تمایز این مرکز با سایر مراکز مشاوره، علاوه بر حوزه مشاوره و روان شناسی، حوزه تخصصی روان سنجی آن می باشد. این بخش به ارائه خدمات تخصصی تری درسطح تشخیص اختلالات هوشی، روانی و شناختی می پردازد.
تیم مدیریتی مرکز مشاوره تارا


دکتر فهیمه لرستانی

روان‌شناس و روان‌سنج

دکتر فهیمه لرستانی


حوزه‌های فعالیت: اضطراب، افسردگی، وسواس و اعتیاد، مـشاوره پیش از ازدواج، اختلالات خلقی، تحلیلگر آزمون های هوشـی و روان شناختـی


مرجان حقیقت گو

کارشناس ارشد روانشناسی

مرجان حقیقت گو


حوزه‌های فعالیت: پژوهشگر روانشناسی اجتماعی و مدیر مرکزمجوزهای مرکز مشاوره تارا


پروانه فعالیت مرکز مشاوره تارا

مرکز مشاوره تارا

پروانه فعالیتپروانه مسئول فنی مرکز مشاوره تارا

مرکز مشاوره تارا

پروانه مسئول فنیtara_logo

مرکز مشاوره تارا ارائه دهنده خدمات مشاوره و روان شناسی تخصصی فردی و گروهی و روانسنجی تخصصی

آدرس: بلوار میرداماد، بین مسجد الغدیر و مترو میرداماد، پلاک ۱۴۹، ساختمان ۱۶۵، طبقه ۴ واحد ۱۶

تلفن تماس: 021۲۲۲۵۶۷۷۵
خط تماس فوری و واتس‌اپ: ۰۹۳۶۴۲۷۵۳۹۰

نقشه

کلیه حقوق این سایت برای مرکز مشاوره تارا محفوظ می‌باشد.